OS X El Capitan

Mac OS X El Capitan indir
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.08 GB
  • Sürüm 10.11
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Apple Inc.
Apple'ın OS X Yosemite'den sonra masaüstü Mac'ler için geliştirdiği yeni işletim sistemi OS X El Capitan'ı ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Apple'ın OS X Yosemite'den sonra masaüstü Mac'ler için geliştirdiği yeni işletim sistemi OS X El Capitan'ı ücretsiz olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Yepyeni tasarımı, geliştirilmiş performansı ve özelliklerle birlikte gelen OS X El Capitan, daha çok kullanıcı deneyimini iyileştirme ve performansı çok daha fazla artırmayı amaçlıyor.

Kullanıcı deneyimi noktasında önemli değişikliklerin yapıldığı yeni masaüstü işletim sistemi El Capitan'da pencere yönetimi mekanizması ve yerleşik uygulamaların konumlandırması dikkat çekiyor. Bundan sonra uygulamalar arasında geçiş yapma, PDF dosyalarını açma, gelen e-mailleri görüntüleme ve yanıtlama işlemleri daha hızlı yapılabilecek.

Kullanıcıların gündelik işlerini daha rahat gerçekleştirmelerini amaçlayan OS X El Capitan'da iki ayrı uygulamayı iki ayrı pencerede aynı anda görüntülemeyi sağlayan Split View, o an açık olan tüm işlemleri yönetmeye yardımcı olacak Mission Control ve belirli bir zamanda yapılan işleri veya dokümanları kolaylıkla bulmayı sağlayacak Spotlight gibi özellikler yer alıyor.

OS X El Capitan'ı Destekleyen Mac'ler

iMac (2007 ortası veya sonrası)
MacBook (13 inç alüminyum, 2008 sonu), (13 inç, 2009 başı veya sonrası)
MacBook Pro (13 inç, 2009 ortası veya sonrası)
MacBook Pro (15 inç veya 17 inç, 2007 ortası/sonu veya sonrası)
MacBook Air (2008 sonu veya sonrası)
Mac mini (2009 başı veya sonrası)
Mac Pro (2008 başı veya sonrası)

OS X El Capitan indir